24.10.2020
Valkas novada bibliotēkās Mazā Pūčulēna skola notikusi jau trešo gadu

Arī šogad Valkas novada sešas bibliotēkas – Valkā, Valkas pagastā, Ērģemē, Kārķos, Vijciemā un Zvārtavā – iesaistījās Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts”.

Šodien, 24.oktobrī, notika trešā nodarbība – Mazā Pūčulēna skoliņas noslēgums. Diemžēl COVID-19 ierobežojumu dēļ šoreiz visas ģimenes nevarēja tikties vienlaicīgi, taču par piedalīšanos katrs programmas dalībnieks saņēma īpaši veidoto „Grāmatu starta“ pūču komplektiņu: mugursomu, lasāmgrāmatu un mīļlietiņu.

Dalību “Grāmatu startā” atbalsta Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība un Valkas novada dome. Valkas novadā programmas darbu koordinē Valkas novada Centrālā bibliotēka. Programma paredzēta bērniem un viņu vecākiem, lai radītu interesi par aizraujošo grāmatu pasauli un bibliotēku kā interesantu vietu, kur izzināt pasauli, rosinātu bērnos lasītprieku un stiprinātu lasīšanas tradīciju ģimenēs.

Laine Tīdena,
Valkas novada Centrālās bibliotēkas