“Schengen 10” svinības Valkā un Valgā

“Schengen 10” svinību programmas ietvaros 2017.gada 21.decembrī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā un Valgas Priimetsa skolā (bijušajā Valgas krievu ģimnāzijā) norisinājušās viktorīnas jeb izglītojošas nodarbības par Eiropas Savienību un Šengenas zonu.

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 9. un 10. klašu skolēniem šāda veida aktivitāti organizēja un vadīja Valkas ESIP (Eiropas Savienības informācijas punkts) koordinatore Gunita Gendrjuka un Valkas novada Centrālās bibliotēkas bibliotekāre Una Grāve.

Pēc dalības viktorīnā skolēni ieguva zināšanas, jauki pavadītu laiku un balvas, kas veidotas ar “Schengen 10” svinību logo.

Par suvenīriem paldies Valgas ESIP, īpaši Marika Muru, kā arī “Latvijas - Igaunijas institūta” direktorei Maritei Uibo.