09.03.2018
17.martā Bērnu rīts "Putni un putniņi"

Tiekamies 17.martā (pl.11.00 - 12.00) “Bērnu rītā”.

Jūtami tuvojas pavasaris, tādēļ nodarbībā "Putni un putniņi" uzmanību vērsīsim uz putniem - klausīsimies un runāsim putnu balsīs, rīkosim putnu kori, izvingrināsim rokas un kājas putnu dejās un arī paši meistarosim putnus.

Tā ir radoša darbošanās Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā organizētajā pasākumu cikla pasākumā pirmsskolas un sākumskolas bērniem.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.