19.09.2018
Akcija "Dienas bez rindām" arī Valkas bibliotēkā

No 17. līdz 21. septembrim Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija īsteno akciju “Dienas bez rindām”, kura norit integrētās komunikācijas un mācību aktivitātes programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros.

Akcijas mērķis -  iedrošināt iedzīvotājus izmantot e-vides sniegtās iespējas, kā arī informēt par e-pakalpojumu izmantošanas priekšrocībām un ieguvumiem.

Aicinām apmeklēt  portāla www.latvija.lv atbalsta vietni www.mana.latvija.lv , kurā pieejami dažādi dzīves situāciju apraksti un video pamācības par e-pakalpojumu lietošanu.

E-pakalpojumu iepazīšanā un izmantošanā zinoši ir arī Valkas novada bibliotekāri, kuri ir noklausījušies un praktiski apguvuši mācību kursu “Digitālā saziņa ar valsti”.