Aicinām piedalīties Digitālajā Nedēļā 2019!

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) 2019. gadā no 25.līdz 29.martam organizē “Eiropas Digitālo nedēļu” Latvijā.

Digitālās nedēļas ietvaros Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina  uz individuālām konsultācijām:

• Digitālā saziņa ar valsti - portāla www.latvija.lv izmantošana ikdienas situācijās
  • Gada ienākumu deklarācijas aizpilde elektroniskās deklarēšanās sistēmā (EDS)
  • Mobilo aplikāciju Smart-ID un “Attaisnotie izdevumi” lietošana

Tuvāka informācija pa telefonu 64722965

Aicinām noskatīties tiešraides bibliotēkas telpās:

Otrdiena, 26. marts

Interaktīvs pasākums jauniešiem “Netērē papīru. Dari digitāli!” Interaktīvajā lekcijā stāstīs un rādīs, kā ikdienas lietas darīt digitāli. Varēs vairāk uzzināt gan par eID un e-paraksta lietošanu, gan par lietām, ko var kārtot elektroniski, netērējot papīru.

Norises laiks: 13:00 – 14:30. Pārraide no Latvijas Lauksaimniecības universitātes.

Ceturtdiena, 28.marts

e-Identitātes diena. Diskusija par e-Identitātes apliecināšanas rīkiem un iespējām tos izmantot ikdienas saziņā, darījumu kārtošanā, kā arī pārrobežu komercijā.

Norises laiks: 11:00-13:00. Pārraide no Zaķusalas TV torņa

“Digitālā nedēļa” Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital week 2019 ietvaros un notiek jau 10. reizi (iepriekšējais nosaukums – E-prasmju nedēļa).